Arboretum

Zelená krása i přede dveřmi

umele rostliny pro exterier

Pořídit si umělou rostlinu do exteriéru, ať už na terasu nebo na balkon, není nijak neobvyklé přání. Zelené bariéry chrání proti slunci, prachu i hluku a výhodou je, že vám neopadají ani v zimním období.

Lidé ale často udělají osudovou chybu, když při nákupu nerozlišují, jestli jsou výrobky skutečně určené pro venkovní usazení. Za několik týdnů pak nešťastně chodí kolem modrajících listů, po měsících už rostlina zelenou barvu ztratí úplně a zbude jen do modra zabarvené zklamání. To vše díky působení ultrafialového záření.

S vlhkostí si umělá rostlina venku ještě poradí (pokud tedy není kombinována s přírodními prvky), ale mráz změní vlastnosti materiálu tak, že výrobek ztratí po čase i svůj tvar.

Je tedy důležité pečlivě zvažovat umístění stromu, keře nebo stromku. Zamyslet se, zda bude rostlina alespoň částečně chráněna proti zmíněným vlivům nebo bude vydána zcela napospas podnebí.

Společnost ILA připravila novou outdoorovou řadu, kterou můžete umístit ven zcela bez obav. Barva i tvar zůstanou neměnné po mnoho let, budou plnit nejen okrasnou ale i další důležité funkce, o kterých jsme se zmínili na začátku.

V případě zájmu o výrobky z této řady navštivte naše stránky a kontaktuje nás, rádi Vám poradíme.

Věčně zelená terasa,umělé rostliny pro exteriér? Není problém. Italský výrobce ILA přichází s novou kolekcí venkovních rostlin, které jsou speciálně vyráběny pro využití v exteriéru. Jsou odolné proti slunečnímu záření, mrazu i dešti. Květiny, keře, živé ploty, stromky, vše naleznete v naší nabídce.

9.5.2019 18:45